Serwis promujący gry jako wsparcie rehabilitacji.

W pierwotnej wersji serwis powstał dla osób po udarze mózgu, jednak gry które zaprojektowaliśmy doskonale sprawdzą się także w rehabilitacji osób z SM, z Alzheimerem, z Parkinsonem, lub wymagających rehabilitacji neurologicznej po przebytych urazach

Rehabilitacja nie musi być droga!

Udostępniamy darmowe gry, z których mogą korzystać wszystkie rehabilitujące się osoby. Gry mogą stanowić doskonałe urozmaicenie rehabilitacji,  które może pozwolić przełamać niechęć i nudę.

Podpowiadamy jak samemu, w domowych warunkach, wykorzystując powszechnie dostępne materiały lub inwestując niewielkie kwoty możemy zwiększyć skuteczność i uatrakcyjnić rehabilitację.

 

W serwisie znajdziesz:

 

1

DARMOWE gry wspierające rehabilitację po udarze,

które nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania czy sprzętu – wykorzystują klawiaturę, myszkę lub kamerę internetową,

 

2

Recenzje i zapowiedzi specjalistycznych gier i programów

rehabilitacyjnych tworzonych na konsole do gier Xbox Kinect, PS Move, Nintendo Wii lub wymagające kontrolerów np. Leap Motion,

3

Wskazówki jak maksymalnie podnosić skuteczność swojej rehabilitacji

po udarze przy jak najmniejszym nakładzie kosztów

 

4

Adresy ciekawych stron:

z grami i wskazówkami rehabilitacyjnymi

 

Dlaczego serwis jest bezpłatny?

Tworzenie gier jest niestety czasochłonne, tym samym generuje spore koszty. Naszym priorytetem jest jednak udostępnianie gier szerokiemu gronu odbiorców BEZPŁATNIE. Dlatego działalność serwisu mamy nadzieję finansować ze środków jakie uda nam się zgromadzić za reklamy prezentowane w serwisie.

Jesteśmy zwolennikami reklamy funkcjonalnej – na reklamę wydaję się współcześnie ogromne pieniądze, hołdujemy przekonaniu, że pieniądze te nie muszą być „zmarnowane”, ale mogą jednocześnie stanowić reklamę oraz wnosić wartość do życia odbiorców. Dlatego w naszym serwisie formą reklamy jest zasponsorowanie gry, przy której na stałe pozostanie informacja o sponsorze. Dodatkowo informacja o nowo zasponsorowanej grze pojawi się na naszych banerach. Tym samym reklamodawca zyskuje reklamę na stałe w grze, a z gry pożytek mają użytkownicy serwisu!

Wszystkie zainteresowane reklamą w serwisie osoby, zapraszamy do kontaktu.

 

Jeżeli ta strona spełnia Twoje oczekiwania, prosimy poleć nas swoim znajomym – im więcej osób dowie się o istnieniu tej strony, tym większe są nasze szanse na to, że trafimy do wszystkich zainteresowanych samodzielną rehabilitacją.