Zagraj piosenkę na keybordzie

Zagraj piosenkę na keybordzie
Gratis

Sterowanie

Aby włączyć kliknij zieloną flagę, a następnie kliknij w przycisk “instrukcje”, aby przećwiczyć grę. Klikając przycisk “piosenki” przejdziesz do wyboru utworu, który chcesz zagrać (6 piosenek do wyboru o dwóch stopniach trudności). Właściwa gra polega na wciskaniu odpowiednich przycisków na klawiaturze, w odpowiednim tempie.

Zasady

Gra przydziela maksymalną liczbę punktów, jeśli odpowiedni klawisz zostanie przyciśnięty w momencie kiedy “nutka” spadnie na strunę w dole ekranu. Jeśli odpowiedni klawisz wciśniemy, kiedy nutka jest w strefie przy strunie, również otrzymamy punkty. Gra odbierze nam jednak 5 punktów, kiedy nie trafimy w “strunę” lub wciśniemy nieodpowiedni klawisz.

Trudność

Bardzo trudne! Wymaga w miarę sprawnego operowania palcami rąk, ponieważ używa różnych klawiszy: a,s,d,f,g,h,j. Dodatkowo klawisze musimy wciskać w tempie piosenki. Możesz ćwiczyć palce obu rąk (każdy palec ma być odpowiedzialny za jeden klawisz), lub przesuwać ćwiczoną dłoń po klawiaturze (wtedy przyciski możesz wciskać cały czas tym samym palcem). Tu również wszystko zależy od tego, co chciałbyś ćwiczyć i jakie masz możliwości poruszania ręką.

Potrzebna pomoc? Kontakt z nami Zostaw opinię

Kategoria: .

Tagi: , , , .

Podziel się