Uciekający balonik 1

Uciekający balonik 1
Gratis

Sterowanie grą:
Gra sterowana jest za pomocą ruchu widzianego przez kamerę internetową. Aby rozpocząć grę, kliknij zieloną flagę i zezwól grze na użycie kamery.

Zasady:
Zadaniem gracza jest próba „zbicia” balonika, który przemieszcza się po ekranie. Za trafienie w każdy balonik gracz otrzymuje jeden punkt.
Gra nie jest ograniczona czasowo – grasz tak długo jak masz ochotę! Jeśli chcesz zacząć liczyć balony od początku, kliknij przycisk „zagraj jeszcze raz”.

Trudność:

Balonik porusza się powoli (co 5 sekund) po całym ekranie. Do gry można więc wykorzystać spory zakres ruchów. Możesz ułatwić sobie zadanie, siadając blisko monitora. Aby utrudnić grę stań daleko od monitora – tak abyś widział całą swoją postać w oknie gry. Przy takim ustawieniu (w zależności od tego jak daleko się ustawisz) będziesz musiał nie tylko podnosić ręce do góry, ale także stawiać krok w lewo lub w prawo, aby dosięgnąć balonika. Wszystko zależy od Ciebie 🙂 Jeśli balonik przemieszcza się zbyt wolno, wyszukaj grę „uciekający balonik 2 lub 3″. Jeśli balonik przemieszcza się zbyt szybko, to najpierw wybierz grę, w której obiekt nie przemieszcza się w ogóle dopóki nie zostanie złapany, np. “Zbieraj owoce”.

Potrzebna pomoc? Kontakt z nami Zostaw opinię

Kategoria: .

Podziel się