Boks – dwa worki
Gratis

Sterowanie grą:
Gra sterowana jest za pomocą ruchu widzianego przez kamerę internetową. Aby rozpocząć grę, kliknij zieloną flagę i zezwól grze na użycie kamery. Stań tak, aby swój obraz widzieć pomiędzy workami treningowymi.

Zasady:
Twoim zadaniem jest uderzanie prawą ręką w lewy worek, a lewą ręką w prawy worek. Dodatkowo musisz trafiać po kolei w ponumerowane pola. Za trafienie w pole otrzymujesz jeden punkt. W sumie możesz zdobyć 6 punktów, za sześć uderzeń.

Trudność:
Gra może stanowić wyzwanie dla mniej sprawnych graczy. Wymagane jest nie tylko dokładne trafianie w dany punkt, ale także delikatne skręcanie ciała w lewo lub prawo (aby uderzać na skos). Możesz ułatwić sobie zadanie, jeśli zrezygnujesz ze skrętów. Aby zmniejszyć zakres ruchów potrzebnych do gry (szczególnie do uderzania w górną cześć worków), usiądź blisko kamery. Jeśli chcesz utrudnić sobie zadanie, stań daleko – będziesz musiał wykonać znacznie większy ruch, aby był on widoczny dla kamery. Jeśli chcesz możesz ćwiczyć tylko sprawną ręką – jak zwykle wszystko zależy od Twoich potrzeb 🙂

Recenzje

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Potrzebna pomoc? Kontakt z nami Zostaw opinię

Kategoria: .

Podziel się